Telbaza - możliwosci

  • Slajd1a
  • Slajd2
  • Slajd3
  • Slajd4
  • Slajd5

Witamy w nowej odsłonie

Telekomunikacja rozwija się bardzo szybko ale i tak potrzeby firm i oczekiwania użytkowników ewoluują jeszcze szybciej. Tam gdzie kiedyś wystarczało ograniczanie kosztów teraz oczekuje się miłej i sprawnej obsługi Klientów. Tam gdzie wystarczały proste raporty, teraz potrzebne są narzędzia pomiarowe do aktywnego zarządzania systemem telekomunikacyjnym. Tam gdzie kiedyś wystarczała statyczna treść strony www teraz oczekiwane są narzędzia do interakcji z Użytkownikami: zapraszamy do komentowania i udzielania się na blogu.

Contec powstał w 1989 r. Od 1990 firma zajmuje się wyłącznie produkcją i wdrażaniem biznesowych systemów rejestracji i taryfikacji połączeń telefonicznych. Oferuje szeroką gamę buforów i oprogramowania billingowego.Systemy Contec są najbardziej znanymi i uznanymi krajowymi systemami taryfikacji biznesowej. Oceniamy, że w kraju funkcjonuje ponad 10 000 takich systemów. Wśród użytkowników systemów Contec można wymienić: urzędy centralne, banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, policję, wojsko, wielkie nowoczesne biurowce, redakcje, centra handlowe, sieci supermarketów i wiele innych przedsiębiorstw z różnych dziedzin gospodarki. Sieć dystrybucji systemów Contec to ponad 200 dystrybutorów oraz ponad 400 firm teletechnicznych prowadzących sprzedaż, instalację i serwis na terenie całego kraju.

Oferta Contec wychodzi naprzeciw najnowocześniejszym potrzebom rynkowym, zapraszamy do zapoznania się z opisami produktów i usług, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami z działu handlu w sprawach na które nie znajdziecie tutaj odpowiedzi. Tysiące zadowolonych Klientów potwierdza, że 

Zarządzanie taryfikacją to nasza specjalność 

Ze względu na zmienioną organizacje działania wsparcia technicznego prosimy o ponowne zarejestrowanie się dla uzyskania dostępu do pobierania plików i o kontakt z działem serwisu w celu uzyskania dostępu do Portalu Serwisowego.